Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Blog

Obrázok ku článku Poklady z mé kuchyně – domácí pizza pec

Poklady z mé kuchyně – domácí pizza pec

Ahoj, jmenuji se Radka, jsem mámou dvou dívek, se kterými žijeme aktivně, a proto hledám a oceňuji všechny pomocníky, kteří mi usnadní a urychlí péči o domácnost a hladová bříška. Dnes vám představím jeden z nich — pizza pec od italské značky Ariete.

21.10.2021

Obrázok ku článku Parní čištění po začátečníky: S čím si čističe poradí a co jim raději nesvěřit?

Parní čištění po začátečníky: S čím si čističe poradí a co jim raději nesvěřit?

Dnešním článkem, ve kterém si prozradíme, s jakými materiály si parní čističe poradí, a co s jejich pomocí raději nečistit, pokračujeme sérií příspěvků o parním čištění (nejen) pro začátečníky, které nabízí flexibilní možnosti údržby domácnosti i dalších prostor. To vše samozřejmě s důrazem na hygienickou nezávadnost čištěného prostoru a maximální efektivitu a časovou úsporu. Kde všude najdou parní čističe Ariete v podobě multifunkčních pomocníků, parních kachen a mopů uplatnění, a kde je na místě obezřetnost? Prozradíme!

13.10.2021

Obrázok ku článku Parní čištění pro začátečníky: Vyberte si parní čistič, který vám sedne

Parní čištění pro začátečníky: Vyberte si parní čistič, který vám sedne

Dnešním článkem, v němž si představíme zásadní rozdíly mezi jednotlivými čističi Ariete, pokračujeme v sérii příspěvků o parním čištění (nejen) pro začátečníky, které nabízí flexibilní možnosti údržby domácnosti i dalších prostor. To vše při zajištění hygienické nezávadnosti a při optimálním využívání zdrojů. A to jak těch lidských, tak ostatních. Jak vybrat správný parní čistič? Čtěte dál a dozvíte se to!

06.10.2021

Obrázok ku článku Parní čištění pro začátečníky: Spuštění parního čističe krok za krokem

Parní čištění pro začátečníky: Spuštění parního čističe krok za krokem

Dnešním článkem, v němž si prozradíme, jak nastavit a spustit dva oblíbené parní čističe Ariete, pokračujeme v sérii příspěvků o parním čištění (nejen) pro začátečníky, které nabízí flexibilní možnosti údržby domácnosti i dalších prostor. To vše při zajištění hygienické nezávadnosti a optimálním využívání zdrojů. Pořídili jste si svůj první parní čistič? Poradíme, jak na jeho spuštění krok po kroku!

22.09.2021

Obrázok ku článku Parní čištění pro začátečníky: Vyberte si parní čistič, který vám sedne

Parní čištění pro začátečníky: Vyberte si parní čistič, který vám sedne

Dnešním článkem, v němž si představíme zásadní rozdíly mezi jednotlivými čističi Ariete, pokračujeme v sérii příspěvků o parním čištění (nejen) pro začátečníky, které nabízí flexibilní možnosti údržby domácnosti i dalších prostor. To vše při zajištění hygienické nezávadnosti a při optimálním využívání zdrojů. A to jak těch lidských, tak ostatních. Jak vybrat správný parní čistič? Čtěte dál a dozvíte se to!

26.05.2021

Obrázok ku článku Parní čištění pro začátečníky: Anatomie parních čističů

Parní čištění pro začátečníky: Anatomie parních čističů

Dáme vám hádanku: Víte, jak domácnost efektivně a spolehlivě uklidit bez nutnosti použití agresivních chemických prostředků? Odpovědí jsou samozřejmě parní čističe Ariete. Pára je totiž tím vůbec nejsilnějším čisticím prostředkem. Pokud jste o parním čištění dosud neslyšeli, je tenhle článek určen právě vám. Prozradíme v něm totiž, na jakém principu tihle praktičtí pomocníci fungují, kde najdou uplatnění a jak si vybrat ten nejlepší!

21.04.2021

Obrázok ku článku Parní čištění pro začátečníky aneb Myslete ekologicky a ekonomicky

Parní čištění pro začátečníky aneb Myslete ekologicky a ekonomicky

Parní čištění si oblíbila řada profesionálních úklidových firem i jednotlivců. Důvodů je hned několik. Nejenže je pára tím vůbec nejsilnějším čisticím prostředkem, také není potřeba používat chemické detergenty, které neprospívají našemu zdraví, ani zdraví našich domácích mazlíčků. Ve finále tak získáte spolehlivého, zodpovědného, cenově dostupného, ekologického a ekonomického společníka, který zvládne úklid celé domácnosti levou zadní.

12.04.2021

Obrázok ku článku Parní čističe Ariete jsou s námi skoro 25 let! Co všechno o nich víte?

Parní čističe Ariete jsou s námi skoro 25 let! Co všechno o nich víte?

Když před vámi někdo zmíní značku Ariete, asi nebudete dlouho tápat a vybavíte si italského výrobce s dlouholetou tradicí. A rozhodně nebudete daleko od pravdy. Značka Ariete spatřila světlo světa už v roce 1964. První parní čističe se ale na světový trh dostaly přece jen o něco později. Šlo o rok 1997 a parní pomocníci si prakticky okamžitě vysloužily nejen zájem, ale především respekt tehdejších domácností. Co dalšího jste o parních čističích Ariete (ne)věděli?

31.03.2021

Obrázok ku článku Jak dlouho trvá úklid koupelny parním čističem? Prozradíme!

Jak dlouho trvá úklid koupelny parním čističem? Prozradíme!

Přemýšleli jste někdy nad tím, kolik času vám zabere úklid koupelny? Kolik k tomu všemu spotřebujete vody a čisticích prostředků? A stojí výsledek opravdu za všechen ten čas, který jste důkladnému úklidu koupelny obětovali?

17.03.2021

Obrázok ku článku Vytvářejte obložené mísy jako profesionál! Poradíme, jak na ně

Vytvářejte obložené mísy jako profesionál! Poradíme, jak na ně

Čeká vás narozeninová oslava nebo si jednoduše chcete připravit obloženou mísu na víkendové „pozobávání“? Ať už řešíte slavnostní občerstvení pro rodinu a přátele nebo chcete překvapit svou drahou polovičku chutnou maličkostí, máme pro vás tipy, jak na dokonalou obloženou mísu, za kterou by se nemusel stydět ani profík.

15.03.2021

Obrázok ku článku Čištění spár už nemusí strašit ze spaní! Víme, co doopravdy funguje

Čištění spár už nemusí strašit ze spaní! Víme, co doopravdy funguje

Určitě nám dáte za pravdu, že čištění zašlých spár nepatří mezi činnosti, kterým bychom se rádi a dobrovolně každý týden věnovali. Často je navíc jedno, jak často je drhneme a jaké čisticí prostředky používáme. Změně zbarvení stejně dřív nebo později neunikneme. Jak zašlým spárám vrátit původní barvu a lesk? Máme pro vás pár babských rad i ověřených tipů.

04.03.2021

Obrázok ku článku Parní čištění podlah: které ano / které ne?

Parní čištění podlah: které ano / které ne?

Máte již svůj vysněný parní čistič doma a najednou jste se začali zamýšlet nad tím, zda je tento způsob čištění vhodný právě pro vaši podlahu? Nebo plánujete přejít na ekologický způsob úklidu a před koupí byste se chtěli ujistit, zda je parní čistič pro vaši podlahu bezpečný? Odpověď naleznete v dnešním článku.

17.02.2021

Obrázok ku článku Multifunkční hrnec a rýžovar Ariete: Co všechno zvládne a proč by vám neměl v kuchyni chybět?

Multifunkční hrnec a rýžovar Ariete: Co všechno zvládne a proč by vám neměl v kuchyni chybět?

Známe to všichni. Multifunkčních spotřebičů do kuchyně je nepřeberné množství. Jeden umí to a druhý zase tohle. Najít ale takového, který zvládne nespočet běžných činností a gastro úprav a navíc se může pochlubit ještě řadou netradičních funkcí, je jako hledat jehlu v kupce sena. Máme pro vás ale dobrou zprávu! Ušetřili jsme vám čas s hledáním a představujeme multifunkčního pomocníka a zároveň stylový rýžovar Ariete, který si po přečtení dnešního článku zaručeně zapíšete na „must have“ seznam!

20.01.2021

Obrázok ku článku Ovládněte pákový kávovar Ariete a připravte si luxusní kávu jako pravý Ital

Ovládněte pákový kávovar Ariete a připravte si luxusní kávu jako pravý Ital

Nedokážete si představit nový den bez lahodné kávy? Pokud patříte mezi opravdové kávové gurmány a znalce, s největší pravděpodobností budete zvažovat koupi pákového kávovaru. Chuť a aroma kávy připravené na „páce“ je totiž s tou z automatického kávovaru naprosto nesrovnatelná. Abyste věděli, co od svého nového společníka čekat, prozradíme vám, jak vlastně pákové kávovary fungují a jaké výhody jsou s nimi neodmyslitelně spojené.

13.01.2021

Obrázok ku článku Party přímo u vás doma: Připravte návštěvě domácí popcorn, palačinky nebo vafle!

Party přímo u vás doma: Připravte návštěvě domácí popcorn, palačinky nebo vafle!

Konec roku je neodmyslitelně spjat s oslavami vánočních svátků i Nového roku. Čas setkávání a příjemných konverzací můžete podtrhnout i domácími dobrotami. Pro jejich přípravu navíc nemusíte plýtvat časem ani energií. Vše za vás snadno a během několika mála chvilek zvládnou připravit praktičtí pomocníci Ariete z rodiny Party Time.

16.12.2020